W Przedmościu już rozegrali Euro 2012

0
610

Już dzisiaj (8 czerwca) zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego w czasie rozgrywek Euro 2012. Mecz inauguracyjny mistrzostw rozegra Polska i Grecja. Kilka godzin później mecz rozegra Rosja i Czechy. Jednak w Przedmościu turniej Euro 2012 już się zakończył. Rozegrany został w ubiegła sobotę (2 czerwca) z okazji Dnia Dziecka.

Do sportowej rywalizacji przystąpiło sześć drużyn, które rozegrały dziewięć niezwykle wyrównanych meczy. Ostatecznie rywalizacje wygrali młodzi piłkarze z Ruszowic, którzy w meczu finałowym pokonali drużynę z Borku (2:0). Warto zauważyć, że w zespole z Borku zagrała jedna dziewczyna. Kolejne miejsca zajęli piłkarze z Serbów, Przedmościa, Grodźca Małego oraz z Wilkowa.

Jednak rozgrywki “Mini Euro Cup 2012” to nie wszystkie rozrywki, jakie przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Przedmościu dla dzieci. Najmłodsi mogli też skorzystać z licznych gier i konkursów. Dla dzieci dostępne były też dmuchańce oraz wóz policyjny w akcji prowadzony przez dzielnicowego Gminy Głogów, aspiranta Jerzego Borciucha.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.