W Szansie powstała Głogowska Ambasada Młodzieży

0
610

W głogowskim Stowarzyszeniu Dla Dzieci i Młodzieży “Szansa” od kilku dni działa Głogowska Ambasada Młodzieży. Ma być to miejsce dla młodzieży chcącej spędzić swój wolny czas w niecodzienny i ciekawy sposób oraz w miłej atmosferze.

Głogowska Ambasada Młodzieży powstała w podziemiach budynku Stowarzyszeniu Dla Dzieci i Młodzieży “Szansa” przy ulicy Perseusza. Projekt skierowany jest do młodzieży, która ma trochę wolnego czasu i chce go ciekawie wykorzystać. Ambasada będzie organizowała między innymi spotkania z interesującymi ludźmi, projekcje filmów, happeningi, gry miejskie. Będzie też możliwość uczestniczenia w “Wolnej sferze”, czyli miejscu na realizację własnych pomysłów i działań. Ambasada jest prowadzona przez wolontariuszy grupy AKTYW i GAG-u oraz pracowników stowarzyszenia Szansa oraz Progres.

Pierwszym działaniem, jakie przeprowadzi Głogowska Ambasada Młodzieży będzie Happening Intro, który obędzie się 5 czerwca. W ramach imprezy będzie można wziąć udział w warsztatach tanecznych oraz gry na bębnach. Na scenie koncertowej zaprezentuje się T.R.U. Crew, Hyzio/TMK, Gastrofaza, Buba. Na koniec zaplanowana pokaz Fireshow. Impreza rozpocznie się o godzinie 15.00 w Stowarzyszeniu Dla Dzieci i Młodzieży “Szansa”.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.