Na basen od 1 czerwca

0
494

Są dni, w których każdy z nas chciałby się schłodzić. Pogoda w maju dopisuje przed wszystkim sympatykom upałów. Do najbliższego jeziora, w którym możemy zaczerpnąć świeżości mamy 30 km. Dużo bliżej jest za to na Głogowskie Obiekty Sportowe, na których basen jest przygotowywany do użytku. Wielu głogowian dopytuje, kiedy będzie można skorzystać z basenów odkrytych. Informujemy, że akweny wodne będą do dyspozycji od 1 czerwca.

Od kilku dni trwają intensywne prace, aby głogowskie baseny były bezpieczne. Wszystko rozpoczęło całkowite spuszczenie wody, po czym przy pomocy odpowiednich środków dokładnie wymyto każdą część metalowej konstrukcji kompleksu. Pracownicy Chrobrego Głogów S.A zadbali dosłownie o wszystko, aby sympatycy otwartych basenów czuli się bezpiecznie. Aktualnie kompleks czeka na kontrolę Sanepidu, po czym bez jakichkolwiek obaw każdy będzie mógł skorzystać z tego miejsca.

– Woda basenowa utrzymuje się na poziomie 21 stopni. Nie jest dogrzewana, bo zapewniają to cieplejsze dni. Przypomnijmy bowiem, że niecki ze stali nierdzewnej pobierają ciepło z otoczenia, automatycznie przekładając je na wodę – informuje rzecznik prasowy Chrobry Głogów S.A

Godziny otwarcia basenów:

Piątek           10-20
Sobota          10-20
Niedziela     10-20
Pon-Czwa    13-20

Poprzedni artykułMonodramy na wieczór
Następny artykułDzień Matki w Kotli
Mówią, że lokalny patriotyzm w dzisiejszych czasach do niczego nie prowadzi, a ja nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu. Już od najmłodszych lat reprezentowałem barwy głogowskich klubów sportowych, wpychając nos wszędzie gdzie tylko się mieścił. Ciekawość pozwoliła mi być wszędzie tam gdzie coś się działo, a ludzie wokół mnie zawsze mieli świeże informacje. Jestem absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, ale to nie szkoła nauczyła mnie wiary i siły by zacząć zmieniać świat od siebie. Sport, edukacja i muzyka są w moim życiu postaciami pierwszoplanowymi, cała reszta to tło, którego poszczególne elementy, od czasu do czasu się uwypuklają. :)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.