Tym razem rowerami do Sławy

0
106

Za oknami piękna pogoda, upał doskwiera, a skóra szybko ciemnieje. Na taką pogodę najlepszym rozwiązaniem dla samopoczucia jest sport, a chwilę później duży akwen wodny czy zimny prysznic. Sezon rowerowy ruszył na dobre, a rowerzyści mają w Głogowie znakomite warunki do rozwijania swojej pasji. Bogata oferta zachęca do uprawiania tej dyscypliny sportu. Z kolejną propozycją aktywnego spędzania czasu wolnego wyszedł Klub Podróżnika wraz z Sekcją PTTK przy Klubie Batalionowym.

Klub podróżnika przygotował ciekawy wypad rowerowy nad jezioro Sławskie dla wszystkich chcących aktywnie spędzić niedzielę. – Wyjazd rozpoczniemy spod Kolegiaty o godz. 09:00, pojedziemy trasą: Głogów, Grodziec Mały, Rapocin, Zabiele, Kozie Doły, Kotla, Skórzyn, Krążkowo, Lipinki, Sława – mówi Celestyna Meryk, współorganizatorka wyprawy. Na miejscu, na wszystkich rowerzystów czekać będzie ognisko i dłuższa chwila odpoczynku. Warunkiem uczestnictwa jest sprawny rower, dobry humor, a dzieci powinny pozostać pod opieką osób dorosłych.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułUczniowie z Jerzmanowej we Wrocławiu
Następny artykułWidzisz żółtą wodę? Dzwoń
Mówią, że lokalny patriotyzm w dzisiejszych czasach do niczego nie prowadzi, a ja nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu. Już od najmłodszych lat reprezentowałem barwy głogowskich klubów sportowych, wpychając nos wszędzie gdzie tylko się mieścił. Ciekawość pozwoliła mi być wszędzie tam gdzie coś się działo, a ludzie wokół mnie zawsze mieli świeże informacje. Jestem absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, ale to nie szkoła nauczyła mnie wiary i siły by zacząć zmieniać świat od siebie. Sport, edukacja i muzyka są w moim życiu postaciami pierwszoplanowymi, cała reszta to tło, którego poszczególne elementy, od czasu do czasu się uwypuklają. :)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.