Policjanci dla dzieci

0
497

Z okazji Dnia Dziecka Komenda Powiatowa Policji w Głogowie zaprasza dzieci z przedszkoli oraz pierwszych klas szkół podstawowych na Dni Otwarte. Od 30 maja do 1 czerwca wszyscy chętni będą mogli zapoznać się z pracą policjantów oraz zobaczyć pokazy policyjnego sprzętu.

Od 30 maja do 1 czerwca w godzinach od 8.00 do 12.30 głogowscy policjanci zapraszają dzieci z przedszkoli oraz pierwszych klas szkół podstawowych do odwiedzin w Komendzie Powiatowej Policji. – Podczas 30-minutowej prezentacji dzieci będą miały okazję zapoznać się ze specyfiką pracy policjantów. Przypomnimy też maluchom o bezpiecznym zachowaniu na drodze, unikaniu zagrożeń w życiu codziennym oraz powiemy jak postępować z psem. Dzieci będą miały też okazję zobaczyć policyjny sprzęt i wyposażenie – mówi Bogdan Kaleta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

Z uwagi na kwestie organizacyjne należy wcześniej zgłaszać grupy, które chciałyby odwiedzić Komendy Powiatową Policji w Głogowie. – Prosimy o wcześniejsze, telefoniczne uzgadnianie terminu i godziny wizyty pod numerem telefonu: 076 727 73 23 lub 076 727 72 24 – mówi Bogdan Kaleta.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.