Ktokolwiek widział

0
373

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Głogowie poszukuje kobiety, która w ubiegły piątek (11 maja) w godzinach wieczornych wyszła z miejsca zamieszkania i do tej pory nie nawiązała kontaktu ze swoimi bliskimi.

Zaginiona kobieta to czterdziestoletnia Lucyna mieszkająca w Głogowie. Kobieta cierpi na schizofrenię i autyzm oraz jest częściowo ubezwłasnowolniona. Czterdziestolatce już wcześniej zdarzało się znikać z domu. – W 2010 roku zaginioną odnaleziono w okolicach Jaczowa, kiedy błąkała się po okolicznych lasach. W 2011 roku kobietę odnaleziono w okolicach Biechowa – mówi Bogdan Kaleta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

Zaginiona ma około 160 centymetrów wzrostu, jest średniej budowy ciała i waży około 60 kilogramów. Kobieta ma włosy proste, ciemnobrązowe, do ramion, oczy koloru piwnego, nos prostolinijny, uzębienie pełne w postaci protezy. W dniu zaginięcia (11 maja) miała na sobie różowy sweter i czerwone spodnie typu rybaczki. Znakami szczególnymi kobiety jest brak połowy palca wskazującego prawej dłoni oraz brak palców w lewej stopie. – Wszystkie osoby mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej kobiety prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 076 727 72 71 lub 076 727 72 83 w godzinach od 8.00 do 15.30 lub całodobowo pod numerem 997 – mówi Bogdan Kaleta.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.