Konno po Krainie Łęgów Odrzańskich

0
507

Najbliższy weekend to dla sympatyków jazdy konno nie lada gratka. “Dyliżans” i “Rancho Dariano” mają ciekawą propozycję – dwudniowy rajd konny po Krainie Łęgów Odrzańskich.

Jest to świetna propozycja nie tylko dla miłośników koni, lecz dla wszystkich pragnących wypoczynku na łonie natury. Cała trasa rajdu (około 50km) przebiegać będzie w malowniczej dolinie Odry.

Pierwszy Głogowski Rajd Konny odbędzie się 19-20 maja. W sobotę o godzinie 11:00 wyruszamy z Krzepowa z ulicy Krótkiej. Wracamy w niedzielę około godz. 16:00 w to samo miejsce. Dokładna trasa rajdu jest niespodzianką , zdradzimy tylko tyle, iż nocleg odbędzie się w gospodarstwie agroturystycznym, gdzie czekać będzie na wszystkich jeźdźców wspaniała kolacja . Dodatkową atrakcją będzie zwiedzanie Mini-ZOO.

Nie musisz mieć własnego konia aby jechać z nami! Istnieje możliwość wypożyczenia koni a także kucyka dla dzieci lub wykupienia miejsca na bryczce (20 miejsc).

Więcej informacji pod nr telefonu 504055885 – informuje Jakub Kaczmarek, organizator rajdu.

Poprzedni artykułChcą uczcić Zygmunta Stachurę
Następny artykułNowe przedszkola od września!
Mówią, że lokalny patriotyzm w dzisiejszych czasach do niczego nie prowadzi, a ja nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu. Już od najmłodszych lat reprezentowałem barwy głogowskich klubów sportowych, wpychając nos wszędzie gdzie tylko się mieścił. Ciekawość pozwoliła mi być wszędzie tam gdzie coś się działo, a ludzie wokół mnie zawsze mieli świeże informacje. Jestem absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, ale to nie szkoła nauczyła mnie wiary i siły by zacząć zmieniać świat od siebie. Sport, edukacja i muzyka są w moim życiu postaciami pierwszoplanowymi, cała reszta to tło, którego poszczególne elementy, od czasu do czasu się uwypuklają. :)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.