Bus uwieziony przez dwa tiry

0
293

Dzisiaj (27 kwietnia) około godziny 11.00 na krajowej dwunastce w okolicach mostu doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Bus marki Volkswagen Transporter w wyniku uderzenia znalazł się między dwoma samochodami ciężarowymi.

Dzisiaj (27 kwietnia) około godziny 11.00 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. –Do zdarzenia doszło na krajowej dwunastce. Kierowca samochodu ciężarowego najprawdopodobniej zagapił się i wjechał w tył busa przewożącego niepełnosprawne dzieci do hospicjum. W wyniku tego uderzenia bus wbił się w ciężarówkę jadącą przed nim. W ten sposób znalazł się między dwoma ciężarówkami – tłumaczy Bogdan Kaleta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. Ośmioro dzieci, które znajdowały się w busie, zostały przewiezione do szpitala. Na razie nie wiadomo czy pasażerowi doznali jakiś obrażeń.

Do innej kolizji doszło też dzisiaj (27 kwietnia) o godzinie 9.00. – Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Piłsudskiego. Ciężarowy mercedes wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w prawidłowo jadącego motocyklistę – mówi Bogdan Kaleta. 41-letni mężczyzna kierujący motocyklem nie doznał poważnych obrażeń. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.