Trzeci Wymiar spotkał się z fanami

0
473

W sobotę (14 kwietnia) na fanów składu Trzeci Wymiar czekała nie lada gratka. Hip-hopowcy z Wałbrzycha zagrali dla mieszkańców Głogowa w klubie Freedom. Wcześniej fani mieli okazję przybić “piątkę” ze swoimi idolami i zdobyć ich autograf.

Spotkanie Trzeciego Wymiaru z fanami odbyło się w sklepie Labirynt Shop przy ulicy Słodowej. Zjawiło się na nim około trzydziestu osób. Wszyscy deklarowali, że słuchają Trzeciego Wymiaru i chcieli spotkać swoich idoli na żywo. – Jestem fanem Trzeciego Wymiaru i dlatego tutaj przyszedłem – mówi Tomek. Lubię Trzeci Wymiar, fajnie nawijają. Fajnie spotkać ich na żywo – mówi Adrian. – Trzeci Wymiar słucham już od dwóch lat. Spotkać ich tutaj, zobaczyć na żywo to wyjątkowe przeżycie – mówi Konrad.  Spotkania z fanami cenią też sobie członkowie składu Trzeci Wymiar. – Chcemy żeby nasi słuchacze mieli bezpośredni kontakt z nami. Na koncercie bardzo trudno czasami wziąć podpis na płycie, czy po prostu porozmawiać. Te spotkania są organizowane, żeby nasz słuchacz spotkał się z nami twarzą w twarz – mówi Nullo, członek zespołu Trzeci Wymiar– Lubimy spotkania z fanami. Na tym to wszystko polega, że czujemy, że oni po coś przyszli. Ktoś tą muzykę odbiera, przychodzi na koncert, myśli nad tymi tekstami, które piszemy. Jest to dla nas motywujące. Gdybyśmy dzisiaj podjechali i byłyby trzy osoby pod wejściem to pewnie czulibyśmy się mniej pewnie. Jak było ich kilkadziesiąt to jest fajnie, że ktoś przyszedł, pogadał. Dla każdego artysty jest to spełnienie – mówi Szad, członek zespołu Trzeci Wymiar.

Spotkanie było przystawką przed właściwym wydarzeniem, jakim był koncert w pubie Freedom. – Ten koncert to przypomnienie całej twórczości Trzeciego Wymiaru do tej pory. Na pewno będzie to przedsmak premierowej płyty, która wyjdzie w maju. Koncert promujący naszą nową płytę zagramy tutaj po premierze we wrześniu, październiku. Miejmy nadzieje, że im się spodoba, a dzisiaj zrobimy fajną imprezę hip-hopową – mówi Pork, członek zespołu Trzeci Wymiar. – Zamierzamy wrócić do Głogowa do większego klubu, jak ludzie będą już coś znali z naszej nowego albumu – mówi Szad

Miejsce spotkania z fanami nie było przypadkowe. Członkowie zespołu Trzeci Wymiar są właścicielami sklepu Labirynt Shop. – Dowiedzieliśmy się, że w Głogowie ludzie nie mają gdzie kupować ubrań stricte hip-hopowych. Wszystko jest kupowane przez Internet, więc wyszliśmy z inicjatywą, żeby coś takiego tu powstało – mówi Pork, członek zespołu Trzeci Wymiar.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.