Dwa zespoły na scenie Wentylatorni

0
322

W ubiegły piątek (13 kwietnia) obył się kolejny koncert w ramach Muzycznej Scenie Młodych w Wentylatorni Miejskiego Ośrodka Kultury. Na scenie pojawiły się dwa wrocławskie zespoły: Insult i Splot.

W ubiegły piątek (13 kwietnia) na fanów dobrego, rockowego brzmienia czekał mały maraton. Miejski Ośrodek Kultury na koncert zaprosił dwa zespoły, a to oznaczało blisko trzy godziny muzyki. Pierwszy na scenie pojawił się zespół Splot. Z minuty na minutę atmosfera w Wentylatorni robiła się coraz bardziej gorąca. Wokalistka zespołu zachwyciła swoim głosem całą publiczność. Mieszkańcom Głogowa tak spodobał się występ, że nie chcieli wypuścić zespołu ze sceny i poprosili o bis. Po Splocie wystąpił kolejny wrocławski zespół Insult. Zespół zaprezentował mieszkańcom Głogowa mocne, rockowe brzmienie.

Koncerty Muzycznej Sceny Młodych, organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury, cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców Głogowa. – Fajne koncerty są tu organizowane. Nie ma już czegoś takiego w Głogowie. Kiedyś był Mayday, teraz go nie ma. Cieszę się, więc że chociaż MOK coś organizuje – mówi Filip. Koncert na naprawdę wysokim poziomie. Splot dał czadu – mówi Kamila.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.