Rozpoczęli prace nad oświetleniem stadionu

0
464

Właśnie ruszyły prace związane z oświetleniem na głogowskim stadionie. Pierwsze ślady już widać, a wykonawca – firma Elfaz – informuje, że nic nie powinno opóźnić inwestycji.

Po tym, jak pierwsza drużyna Chrobrego awansowała do I ligi, prezydent miasta Jan Zubowski obiecał, że oświetlenie pojawi się na stadionie – słowa dotrzymał.

Wszystko wskazuje na to, że mecze Chrobrego w przyszłym sezonie oglądać będziemy przy sztucznym oświetleniu, co na pewno podniesie efektowność wydarzeń na głogowskim stadionie.

Poprzedni artykułSztuka nieprofesjonalna w MOK-u
Następny artykułTrzeci Wymiar – wracamy pod koniec roku
Mówią, że lokalny patriotyzm w dzisiejszych czasach do niczego nie prowadzi, a ja nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu. Już od najmłodszych lat reprezentowałem barwy głogowskich klubów sportowych, wpychając nos wszędzie gdzie tylko się mieścił. Ciekawość pozwoliła mi być wszędzie tam gdzie coś się działo, a ludzie wokół mnie zawsze mieli świeże informacje. Jestem absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, ale to nie szkoła nauczyła mnie wiary i siły by zacząć zmieniać świat od siebie. Sport, edukacja i muzyka są w moim życiu postaciami pierwszoplanowymi, cała reszta to tło, którego poszczególne elementy, od czasu do czasu się uwypuklają. :)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.