O Kenii w Wędzarni Staromiejskiej

0
51

Za tydzień w czwartek (12 kwietnia) w Wędzarni Staromiejskiej odbędzie się spotkanie z podróżnikami. Grażyna i Stefan Sroczyńscy opowiedzą o swojej podróży do Kenii. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20.00.

“W cieniu Kilimandżaro – Kenia” to tytuł spotkania organizowanego przez Klub Podróżnika Głogów. W najbliższy czwartek (12 kwietnia) mieszkańcy Głogowa będą mogli przenieść się do Kenii. W podróż tą zabierze małżeństwo podróżników, Grażyna i Stefan Sroczyńscy. Małżeństwo zdecydowało się opowiedzieć właśnie o Kenii, ponieważ chcieli przybliżyć mieszkańcom Głogowa ten piękny kraj, wspaniałych ludzi i możliwość poznania z bliska niesamowitego świata zwierzęcego. Podróżnicy chcą też zachęcić do odwiedzania Kenii. W czasie spotkania Klub Podróżnika Głogów będzie zbierać czekolady. – Czekolady jak w zeszłym roku zostaną przekazana dzieciom w czasie spotkania, jakie zorganizujemy w jednej ze świetlic środowiskowych lub szkół na Dzień Dziecka. Jest to kontynuacja projektu “Mały Podróżnik”, który ma na celu przybliżenie dzieciom pojęcia aktywnego spędzania czasu oraz pokazywania im pasji innych ludzi. Może na przyszłość zaszczepi to w nich taką ciekawość poznania świata – mówi Celestyna Meryk z Klubu Podróżnika Głogów.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCo z jupiterami?
Następny artykułJak bezpiecznie przeżyć święta?
Pierwsze marzenie o tym żeby zostać dziennikarką pojawiło się sześć lat temu. Od trzech lat realizuje to marzenia pracując w mediach lokalnych w Głogowie. Jestem też przyszłym specjalistą od zarządzania wizerunku. W portalu TutajGLOGOW.pl zajmuje się wszystkim co związane z aktualnościami.