Anna Maria Jopek na deser

0
699
Fot. Barbara Popiel
Fot. Barbara Popiel

W ubiegłą niedzielę (25 marca) w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się koncert Anny Marii Jopek pod tytułem “Sobremesa”. Piosenkarka zaśpiewała utwory z płyty o tym samym tytule wydanej w październiku 2011 roku.

“Sobremesa” w języku portugalskim oznacza “deser”. Ten zaserwowany przez Annę Marię Jopek w niedzielny (25 marca) wieczór był delikatny i romantyczny. Artystka przeniosła głogowską widownię do portugalskiego świata, a po reakcji publiczności można sądzić, że świat ten mieszkańcom Głogowa bardzo przypadł do gustu – piosenkarka otrzymywała oklaski po każdym wykonanym utworze. Artystce na scenie towarzyszył zespół w składzie: Marito Marques, Marek Napiórkowski, Krzysztof Herdzin, Henryk Miśkiewicz oraz angolański multiinstrumentalista i wokalista Yami. Koncert był nie tylko okazją do posłuchania głosu Anny Marii Jopek – w czasie występu dużą rolę grały również instrumenty, a muzycy przedstawiali popis swoich wysokich umiejętności.

Występ Anny Marii Jopek to kolejny przykład doskonale dobranego koncertu. Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury po raz kolejny była wypełniona po brzegi. Koncert tak spodobał się publiczności, że nie chciała wypuścić artystki ze sceny. Anna Maria Jopek wykonała trzy bisy, w czasie których otrzymała owacje na stojąco.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.