Przed meczem : Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec

0
452

Zbliża się inauguracja rundy wiosennej II ligi piłkarskiej. W najbliższą sobotę (17.03.2012) o godz. 15:00 Chrobry Głogów podejmie zamykające ligową tabelę Zagłębie Sosnowiec. Wzmocnione kilkoma doświadczonymi zawodnikami Zagłębie przyjedzie do Głogowa z zamiarem zdybycia bardzo ważnych w kontekście walki o utrzymanie punktów- Będąc na miejscu trenera przeciwników zagrał bym ofensywnie. Wiadomo, punkty są im bardzo potrzebne, kolejek jest dużo mniej niż jesienią. Nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów – mówił trener Chrobrego, Ireneusz Mamrot

Beniaminek z Głogowa jest “Czarnym koniem” rundy jesiennej. Do rundy rewanżowej podchodzi w roli wicelidera. W większości spotkań Chrobry będzie faworytem. Czego możemy się spodziewać w sobotę?

– Możemy dużo mówić, gdybać, wszystko jednak pokaże boisko.  Na pewno podejdziemy do spotkania bardzo zmobilizowani. Różnica w stylu gry będzie bardzo widoczna, zagramy bardzo ofensywnie – komentuje Ireneusz Mamrot.

Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec

Sobota (17.03.2012) godz. 15:00 – Stadion Miejski w Głogowie

Poprzedni artykułLetnia impreza zakończy się w sądzie
Następny artykułMuzyczne wspomnienia w Jerzmanowej
Mówią, że lokalny patriotyzm w dzisiejszych czasach do niczego nie prowadzi, a ja nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu. Już od najmłodszych lat reprezentowałem barwy głogowskich klubów sportowych, wpychając nos wszędzie gdzie tylko się mieścił. Ciekawość pozwoliła mi być wszędzie tam gdzie coś się działo, a ludzie wokół mnie zawsze mieli świeże informacje. Jestem absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, ale to nie szkoła nauczyła mnie wiary i siły by zacząć zmieniać świat od siebie. Sport, edukacja i muzyka są w moim życiu postaciami pierwszoplanowymi, cała reszta to tło, którego poszczególne elementy, od czasu do czasu się uwypuklają. :)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.