Mistrzostwa Głogowa pod Śnieżką

0
482

Już w najbliższą sobotę (3 marca) o godzinie 12.30 w Pecu pod Śnieżką odbędą się Mistrzostwa Głogowa w Narciarstwie Alpejskim organizowane przez Głogowskie Towarzystwo Narciarskie.

W zawodach może wziąć udział każdy mieszkaniec Głogowa, który czuje się na siłach, aby zmierzyć się z innymi na stoku. Uczestnicy będą rywalizować ze sobą w trzech kategoriach: uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz dorośli. Zapisy trwają do czwartku (1 marca) w sklepach Sporting i Meander Sport.

Przygotowano też coś dla tych, którzy chcieliby tylko obserwować zmagania mieszkańców Głogowa. Wyjazd na Mistrzostwa Głogowa w Narciarstwie Alpejskim organizuje Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji Zwiedzak. Tradycyjnie w czasie wyjazdy będzie możliwość jazdy na nartach i snowboardzie. Koszt przejazdu autokarem w obie strony wynosi 50 złotych. Wyjazd planowany jest w sobotę(3 marca) z parkingu spod Miejskiego Ośrodka Kultury o godzinie 6.30. Rezerwacja miejsc możliwe jest na oficjalnej stronie stowarzyszenia Zwiedzak.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.