Pokażą, że potrafią jeździć na lodzie

0
640

Już w najbliższy czwartek (23 lutego) na lodowisku OK. Parku rozpoczną się IV Mistrzostwa Głogowa w Jeździe Figurowej na Lodzie. Turniej organizowany jest przez nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół Ekonomicznych imienia Jana Pawła II w Głogowie.

Mistrzostwa Głogowa w Jeździe Figurowej na Lodzie obywają się w tym roku po raz czwarty. Turniej ma na celu popularyzowanie łyżwiarstwa figurowego i uatrakcyjnienie zajęć wychowania fizycznego. W zawodach wezmą udział uczniowie z Gimnazjum numer 2, 3, 4 i 5 oraz uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Przyrodniczych, Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Zespołu Szkół Ekonomicznych. Rywalizacja obędzie się w czterech kategoriach: solistki i soliści szkół gimnazjalnych oraz solistki i soliści szkół ponadgimnazjalnych.

Dla wszystkich zawodników przewidziano dyplomy i nagrody niespodzianki, a dla zwycięzców dodatkowo puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Głogowie, Prezydenta Głogowa oraz Związek Sportowy. Mistrzostwa rozpoczynają się 23 lutego (czwartek) o godzinie 9.00.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.