Dwóch pijanych w weekend

0
360

Wszystko wskazuje na to, że zima w Głogowie już przeminęła. Śnieg stopniał, a na drogach znowu wydaje się, że jest bezpieczniej. W ten weekend jednak głogowscy policjanci zmagali się z kierującymi pod wpływem alkoholu.

W ten weekend głogowscy policjanci zatrzymali dwóch kierujących pod wpływem alkoholu. – Na ulicy Starowałowej policjanci zatrzymali pojazd do kontroli. W jej czasie okazało się, że 38-letni kierowca jest pod wpływem alkoholu. Mężczyzna miał w swoim organizmie 1,86 promila. – mówi Bogdan Kaleta, oficer prasowym Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. Nie był to jednak jedyny przypadek kierowania pod wpływem alkoholu. Podczas kolejnej rutynowej kontroli policjanci zatrzymali kierowcę samochodu marki Fiat Seicento. Okazało się, że 26-letni kierowca w swoim organizmie ma ponad półtora promila alkoholu.

Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi do dwóch lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWoda w życiu miasta
Następny artykułAbstrakt – Świat to getto
Pierwsze marzenie o tym żeby zostać dziennikarką pojawiło się sześć lat temu. Od trzech lat realizuje to marzenia pracując w mediach lokalnych w Głogowie. Jestem też przyszłym specjalistą od zarządzania wizerunku. W portalu TutajGLOGOW.pl zajmuje się wszystkim co związane z aktualnościami.