Euromaster Głogów znów fetował

0
332

Tym razem już nie tak łatwo, ale jednak. Piłkarze halowi Euromaster Głogów po raz kolejny udowodnili, że nie ma na nich mocnych w II lidze Futsalu.

W Pniewach jednak lekko i przyjemnie nie było. Dla tamtejszego Red Dragons był to mecz ostatniej szansy. Od samego początku wyszli mocno zmotywowani. Ku zaskoczeniu głogowian po kilku minutach ich przeciwnicy prowadzili już 2-0. Jednak głogowianie po raz kolejny pokazali, że nie takie “smoki” straszne, schodząc na przerwę z remisem 2-2.
Po przerwie, żadna z drużyn nie odpuściła. Do samego końca mecz trzymał w napięciu. Wyrównany stan meczu utrzymywał się zaskakującą długo, by na pięć minut przed końcem ggłogowianie mogli udowodnić, że to oni zasługują na awans do I ligi. Ostatnie minuty to absolutna dominacja Euromastera. Głogowianie pokonali gospodarza z Pniew 6-3, głośno fetując swoje zwycięstwo. Awans jest już prawie pewny. Tylko teoretyczne szanse mają przeciwnicy na odebranie sukcesu naszym piłkarzom halowym.