Mecz o wszystko

0
528

Kolejne starcie piłkarzy halowych przed nami. W sobotę o godz 18:15 “piątka” Euromastera zmierzy się w Pniewach z tamtejszym Red Dragons.

To już decydujący moment rozgrywek II ligi futsalu. – To będzie mecz o wszystko – komentuje Łukasz Szuszkiewicz, zawodnik z Głogowa. Jeśli głogowianie pokonają smoki umocnią się na pozycji lidera z przewagą 6pkt i tylko cud będzie im w stanie odebrać awans. – Z spekulacjami lepiej poczekajmy, przed nami jeszcze mecz w Pniewach – dodaje Łukasz Szuszkiewicz.

Poniżej przedstawiamy tabele II Ligi Futsal.

Drużyna Mecze Punkty

1 Euromaster 6 18
2 Red Dragons 6 15
3 Sieradz 6 10
4 Mosina 6 9
5 Unisław 6 6
6 Soccer-Calcio 6 4
7 Oborniki 6 0

Poprzedni artykułPierwszy wykład w tym roku
Następny artykułNa drogach jest ślisko
Mówią, że lokalny patriotyzm w dzisiejszych czasach do niczego nie prowadzi, a ja nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu. Już od najmłodszych lat reprezentowałem barwy głogowskich klubów sportowych, wpychając nos wszędzie gdzie tylko się mieścił. Ciekawość pozwoliła mi być wszędzie tam gdzie coś się działo, a ludzie wokół mnie zawsze mieli świeże informacje. Jestem absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, ale to nie szkoła nauczyła mnie wiary i siły by zacząć zmieniać świat od siebie. Sport, edukacja i muzyka są w moim życiu postaciami pierwszoplanowymi, cała reszta to tło, którego poszczególne elementy, od czasu do czasu się uwypuklają. :)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.