Sezon sparingowy ruszył na dobre

0
95

Piłkarze Chrobrego mają za sobą dwie gry kontrolne. Porażka 5-0 z Górnikiem Zabrze i remis 1-1 z Pogonią Szczecin, zapoczątkowały przygotowania do rundy rewanżowej.
W tym tygodniu zespół zagra dwa spotkania. Pierwszy już w środę (01.02.2012) w Grodzisku Wielkopolskim, gdzie Głogowianie zmierzą się z kolejnym reprezentantem Polskiej Ekstraklasy – Podbeskidziem Bielsko-Biała. Początek o godzinie 11:00.
Natomiast w sobotę (04.02.2012), na sztucznej płycie Głogowskiego stadionu, Chrobry zagra z reprezentantem III ligi, Polonią Trzebnica. Początek sobotniego spotkania również o 11:00.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (27-29 stycznia 2012) fot. Magdalena Ruta
Następny artykułStarsza pani ofiarą oszusta
Mówią, że lokalny patriotyzm w dzisiejszych czasach do niczego nie prowadzi, a ja nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu. Już od najmłodszych lat reprezentowałem barwy głogowskich klubów sportowych, wpychając nos wszędzie gdzie tylko się mieścił. Ciekawość pozwoliła mi być wszędzie tam gdzie coś się działo, a ludzie wokół mnie zawsze mieli świeże informacje. Jestem absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, ale to nie szkoła nauczyła mnie wiary i siły by zacząć zmieniać świat od siebie. Sport, edukacja i muzyka są w moim życiu postaciami pierwszoplanowymi, cała reszta to tło, którego poszczególne elementy, od czasu do czasu się uwypuklają. :)