Na ferie do Muzeum

0
549

Na rozpoczęcie ferii czeka każdy uczeń- jest to czas zabawy, odpoczynku i oderwania się od szkolnej ławki. Dla młodszych mieszkańców naszego miasta Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie przygotowało wiele atrakcjiNa rozpoczęcie ferii czeka każdy uczeń- jest to czas zabawy, odpoczynku i oderwania się od szkolnej ławki. Dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie przygotowało wiele atrakcji

Zajęcia, które odbywać się będą w formie teoretycznej i praktycznej kierowane są do dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Spotkania obywać się będą od 16 do 27 stycznia 2012r., w godz. od 12:00 do 14:00. W ofercie Muzeum znajduje się dużo interesujących propozycji między innymi: wybijanie monet, wykonanie maski karnawałowej, spróbowanie swoich sił w zapomnianej sztuce kaligrafii oraz zwiedzanie miasta i wiele innych atrakcji, na które warto przyjść.  Wstęp na zajęcia jest bezpłatny i ilość miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenie udziału pod nr tel 76 834 10 81 wew. 43 do Działu Współpracy ze Szkołami i Edukacji Pozaszkolnej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.