Wystawa “Uśmiech Świata” w bibliotece do końca października

0
254

Jeszcze tylko do końca października będzie można na korytarzach Miejskiej Biblioteki Publicznej podziwiać zdjęcia znanej podróżniczki Elżbiety Dzikowskiej.

Pierwszą wystawą fotograficzną jaka pojawiła się na korytarzach w maju 2011 roku. Były to zdjęcia Barbary Popiel pod tytułem “78 dni od Dnia Kobiet”. Wystawa ukazująca głogowianki cieszyła się dużym zainteresowaniem. Od 26 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Jedności Robotniczej 15 można oglądać zdjęcia Elżbiety Dzikowskiej. Znana podróżniczka gościła we wrześniu w Głogowie w ramach Dni Turystyki.

Wystawa “Uśmiech Świata” to zdjęcia różnych ludzi z różnych państw i krajów. Łączy ich jedno wszyscy są uśmiechnięci. Wystawę można oglądać do końca października. Zdjęcia zawieszone są na parterze oraz na pierwszym piętrze.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKubuś Puchatek w bibliotece
Następny artykułStan wojenny w Muzeum
Pierwsze marzenie o tym żeby zostać dziennikarką pojawiło się sześć lat temu. Od trzech lat realizuje to marzenia pracując w mediach lokalnych w Głogowie. Jestem też przyszłym specjalistą od zarządzania wizerunku. W portalu TutajGLOGOW.pl zajmuje się wszystkim co związane z aktualnościami.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.